Oceny zawodników Cracovii

Oceny poszczególych zawodników wystawione przez Forumowiczów po spotkaniu
Cracovia : Sandecja Nowy Sącz 1:0
w sezonie 2012/2013

Grupa powyżej średniej:
Edgar Bernhardt6.93
Krzysztof Pilarz5.95
Adam Marciniak5.50
Milos Kosanović5.45
Rok Straus5.43
Grupa średnia:
Damian Dąbrowski5.10
Mateusz Żytko5.07
Vladimir Boljević5.02
Marcin Budziński4.52
Bartłomiej Dudzic4.46
Sławomir Szeliga4.36
Grupa poniżej średniej:
Krzysztof Nykiel4.21
Alexandr Suvorov3.36
Sebastian Steblecki2.17
 
Średnia drużyny : 4.82
 
Największe kontrowersje:
Rok Straus
 
Najmniejsze kontrowersje:
Krzysztof Pilarz
 
Najwyżej drużynę ocenił:
CorN6.36
 
Najniżej drużynę ocenił:
zeppo3.43
 
Edgar BernhardtVladimir BoljevićMarcin BudzińskiDamian DąbrowskiBartłomiej DudzicMilos KosanovićAdam MarciniakKrzysztof NykielKrzysztof PilarzSebastian StebleckiRok StrausAlexandr SuvorovSławomir SzeligaMateusz Żytko
3lvis74334555724344
Arro94575765515356
Blady Niko65354554626354
Bucky Nome52344444624244
Camron77556764647456
Chwostek86555665617356
CorN87765785857457
Cthulhu66455645525245
Fake76566655628456
foreversix77352653626235
garry73443543414224
gentlemen6224 455613144
ian thorpe65455554526345
janczer63536543813355
jarkos_105585774535257
Kajak76655665645356
Kamaz75665565636455
KamilloLce76644764635466
Khalid85556685736566
knur74364563634355
kodiGa65565564656455
krak 0676574664536446
KrzysieKZŁ86376655717346
leszeczek85556585717256
maciek7276555665646556
Matthias8954344453625344
mcz_85653665636455
Merano75565664636455
Miszczu200786555563715446
mlody3xL65555554645445
Nzg64553463334353
pasyrcj.76455665616246
pawelski66443765616445
pawlus1776666675757556
Picia65454555515444
piotrek 6776554664526555
Redcclise76554563636245
rex74654556724345
ronnie7964444554615435
rycerz65554554525444
SaNtO1032102333712123
SnajpeR85744565718565
sterby63343443523234
TEODOR87676655718445
zeppo73231522525524
Zibiland65454553314334

Link do wątku z ocenami na Forum