Oceny zawodników Cracovii

Oceny poszczególych zawodników wystawione przez Forumowiczów po spotkaniu
Cracovia : Piast Gliwice 2:3
w sezonie 2013/2014

Grupa powyżej średniej:
Sebastian Steblecki6.30
Krzysztof Danielewicz6.13
Marcin Kuś4.67
Krzysztof Pilarz4.61
Edgar Bernhardt4.61
Dawid Nowak4.45
Grupa średnia:
Damian Dąbrowski4.10
Grupa poniżej średniej:
Bartłomiej Dudzic3.52
Rok Straus3.48
Milos Kosanović3.17
Vladimir Boljević3.11
Saidi Ntibazonkiza3.06
Adam Marciniak2.52
Mateusz Żytko1.65
 
Średnia drużyny : 3.96
 
Największe kontrowersje:
Edgar Bernhardt
 
Najmniejsze kontrowersje:
Krzysztof Danielewicz
 
Najwyżej drużynę ocenił:
quentin4.82
 
Najniżej drużynę ocenił:
rozrabiaka2.57
 
Edgar BernhardtVladimir BoljevićDamian DąbrowskiKrzysztof DanielewiczBartłomiej DudzicMilos KosanovićMarcin KuśAdam MarciniakDawid NowakSaidi NtibazonkizaKrzysztof PilarzSebastian StebleckiRok StrausMateusz Żytko
3lvis62473421525751
Alaska64564271526622
Alko D`Bier32463533426432
Arro54564372544733
Ashksp54363652445731
Asik64674453535743
Aston190653455442534632
Bergern31453322326631
Biedron64564353446661
Blady Niko64464354335642
Bucky Nome54566262547641
Camron7467 354 24762
CorN65673243474772
dario42344342443541
denzi43464343546642
Diabel43464442434632
DiegoKSC32352251524741
dudi7443374352525732
eredin24564454435642
Fake6456 533 5742
helmut44452343424622
Hwat4 75434436731
Kajak32463333424522
KamilloLce33364364645611
Killeroth64474333534731
knur54464352545642
kodiGa43464353435532
konserwa43374342545741
koriksc32 6 344 35732
krak 0643254332333621
kwiecu62463232646631
milsari26436 352 5652
Miszczu200753374554346751
mlody3xL44454354434543
new21162562364545652
Nzg62271331423621
pasyrcj.43464332334621
pawlus17744734626 3763
Picia34464342435632
quentin5556 454 5653
Redcclise32463253524742
rex43464444425642
Rock53463281525721
ronnie7964564364445641
rozrabiaka11462351422221
SaNtO63675271715713
Scot64463552344721
SnajpeR71471451655861
ssj65575371543943
stach424623635 5622
starszy52562251534641
sterby22453332424521
traba44364363433622
wilk200743364453436741
wojtek.pasiak54564244445651
zawisz2433463253544642
zeppo3246 4424 3732
Zibiland42373361534621

Link do wątku z ocenami na Forum