Oceny zawodników Cracovii

Oceny poszczególych zawodników wystawione przez Forumowiczów po spotkaniu
Legia Warszawa : Cracovia 4:1
w sezonie 2013/2014

Grupa powyżej średniej:
Saidi Ntibazonkiza5.06
Krzysztof Pilarz4.25
Krzysztof Danielewicz3.78
Damian Dąbrowski3.75
Sebastian Steblecki3.42
Grupa średnia:
Przemysław Kita2.94
Marcin Budziński2.72
Grupa poniżej średniej:
Mateusz Żytko2.50
Sławomir Szeliga2.19
Milos Kosanović2.00
Adam Marciniak1.44
Łukasz Zejdler1.32
Edgar Bernhardt
 
Średnia drużyny : 2.95
 
Największe kontrowersje:
Damian Dąbrowski
 
Najmniejsze kontrowersje:
Łukasz Zejdler
 
Najwyżej drużynę ocenił:
hank4.42
 
Najniżej drużynę ocenił:
3lvis1.83
 
Edgar BernhardtMarcin BudzińskiDamian DąbrowskiKrzysztof DanielewiczPrzemysław KitaMilos KosanovićAdam MarciniakSaidi NtibazonkizaKrzysztof PilarzSebastian StebleckiSławomir SzeligaŁukasz ZejdlerMateusz Żytko
3lvis 133111432111
antyk334432554322
ArbuzKSC344221443211
Arro374433545324
Ashksp233411644312
bearkley's brother223333654212
BLADY333322643211
Bucky Nome1454321564313
CorN455321644112
CracoviaNH223322743112
Cthulhu2434321244224
Danton244311535212
denzi454332554224
gentlemen234311452213
hank556444655324
Kamaz244231334113
Killeroth344332543323
knur313311452112
krak 06345322545313
kwiecu466332555514
leszeczek223222653312
marcinesz323321441112
Michaeel353342435323
Miszczu2007265311644214
mlody3xL344221442313
NAZIR233221642211
osama12322422351212
pasyrcj.265321545212
pawlus17335242742314
Picia333432552222
piotrek67243222443223
Redcclise244211644111
ronnie79334321553222
SaNtO345511655434
ssj554422612336
starszy243211542111
sterby1133115531 1
zawisz24354411555414
zeppo244321533312
Zibiland243211643111

Link do wątku z ocenami na Forum