Oceny zawodników Cracovii

Oceny poszczególych zawodników wystawione przez Forumowiczów po spotkaniu
Jagiellonia Białystok : Cracovia 4:2
w sezonie 2010/2011

Grupa powyżej średniej:
Saidi Ntibazonkiza6.37
Marcin Cabaj5.94
Milos Kosanović4.02
Bartłomiej Dudzic3.78
Piotr Polczak3.61
Grupa średnia:
Alexandr Suvorov3.46
Tomasz Moskała3.24
Dariusz Pawlusiński3.02
Grupa poniżej średniej:
Radosław Matusiak2.71
Sławomir Szeliga2.33
Hesdey Suart2.21
Bartosz Ślusarski2.04
Wojciech Łuczak1.78
Krzysztof Janus1.12
 
Średnia drużyny : 3.26
 
Największe kontrowersje:
Piotr Polczak
 
Najmniejsze kontrowersje:
Krzysztof Janus
 
Najwyżej drużynę ocenił:
wojtiPASY4.50
 
Najniżej drużynę ocenił:
VelVet1.86
 
Marcin CabajBartłomiej DudzicKrzysztof JanusMilos KosanovićRadosław MatusiakTomasz MoskałaSaidi NtibazonkizaDariusz PawlusińskiPiotr PolczakBartosz ŚlusarskiHesdey SuartAlexandr SuvorovSławomir SzeligaWojciech Łuczak
Arro75244372523632
audax64233361322431
awaria33133362222221
boldek280274244373633432
bu3o6315256352 321
Camron5325256532 344
CorN85164483513622
CracoviaRabka73152444332341
CRACOVIA_PANY76152275612512
D.J.Cat62151465412211
Diabel64133362331432
EWIA76244474423532
Galileusz52112282122421
hank65152372522222
ian thorpe74242353522432
ISR54133353222421
jarojarecki53153373523332
Kajak43122252211211
KDt_190665164555523442
kodiGa74154474523442
konserwa65144371532222
K_tomas_S63141372312412
maciek7264151464522431
Magnat4512527511 511
Matthias8933122252111211
mcz_5413326232 222
Merano6323237232 311
Miszczu200763132373212521
mknacylopez5314236232 311
oscy_ksc_SKAWINA84142372322322
PasiakJP7413447362 322
pasyrcj.44133363242422
pawlus1775144373322322
piotrek6774133262521211
PrezesProko7314237342 332
rafir9374143465433554
Redcclise74143465223332
Rock63153463232222
rozrabiaka44145383322422
Scot63153373223421
Sebastian1906KSC7614427432 512
SebolinhoKSC63142352422322
ssj74162474633444
stasiuk64153575644343
Świstak74144473223422
TEODOR5525336264 43
VelVet31121242212221
Vesten86161674512532
wojtek.pasiak52152482322421
wojtiPASY84153575644344
wujaszek8822132232211122
zac53142362222422
Zibiland63133252321311

Link do wątku z ocenami na Forum