Oceny zawodników Cracovii

Oceny poszczególych zawodników wystawione przez Forumowiczów po spotkaniu
Cracovia : Widzew Łódź 0:0
w sezonie 2011/2012

Grupa powyżej średniej:
Wojciech Kaczmarek5.11
Marcin Budziński4.50
Mateusz Żytko3.94
Krzysztof Nykiel3.77
Milos Kosanović3.26
Grupa średnia:
Koen van der Biezen2.98
Hesdey Suart2.87
Bojan Puzigaca2.87
Sławomir Szeliga2.83
Grupa poniżej średniej:
Vladimir Boljević2.36
Saidi Ntibazonkiza2.30
Bartłomiej Grzelak1.70
Aleksejs Visnakovs1.55
Mateusz Bartczak1.32
 
Średnia drużyny : 2.95
 
Największe kontrowersje:
Koen van der Biezen
 
Najmniejsze kontrowersje:
Mateusz Bartczak
 
Najwyżej drużynę ocenił:
stary kibol5.29
 
Najniżej drużynę ocenił:
Slapi19881.29
 
Mateusz BartczakVladimir BoljevićMarcin BudzińskiBartłomiej GrzelakWojciech KaczmarekMilos KosanovićSaidi NtibazonkizaKrzysztof NykielBojan PuzigacaHesdey SuartSławomir SzeligaKoen van der BiezenAleksejs VisnakovsMateusz Żytko
3lvis11314213211112
Arro5637546555636
Camron23626444444334
CorN2726434446114
CracoviaRabka23515414252213
Cthulhu22437435244517
Diabel11413212222312
dudi742213323323313
El Degie2516242243524
etikan6634436345516
EWIA2535434434525
garry1 13314111113
gentlemen3515224334224
hank12515434334414
jarojarecki12516213222224
Kajak2425424432234
Kamaz11314212111113
Killeroth4747535563635
knur1415213131212
kodiGa22535433424426
koldarx2325525428125
krak 0612414223122213
Krzysiek9012425423324515
leszeczek2323424333114
Malu2728334545226
Matthias892315222223223
Miszczu200712623414222214
mleczak871315213122313
new21122516233331424
pasyrcj.2426526532414
pawelski32 5333333224
pawlus173 7424334235
piotrek6722426423433424
plusjack3414344252213
quentin4545525534425
rafir932727334345215
rambo842315245321222
Redcclise3517324221114
ronnie794635345444435
SaNtO3315516222615
Scot12425343242214
Slapi198811313111111111
ssj5717526635816
stary kibol55746547555745
sterby1214213122212
StricoAW13425434432325
TEFAL14726344243724
TOM7611314111111211
wujaszek8844 8323433324
zac1 3213312312
Zibiland12324222231112

Link do wątku z ocenami na Forum